Awaryjne otwieranie samochodów w dzisiejszych czasach znacznie różni się od awaryjnego otwierania gdy na rynek wchodziły dopiero samochody z zabezpieczeniem zamka na zwykły nacinany klucz typu domowy. Aktualnie techniki otwierania aut polegają na gruntownej wiedzy i drogim sprzęcie niedostępnym dla osób nie posiadającym odpowiednich uprawnień.
W zależności od modelu pojazdu używamy najróżniejszego sprzętu, który w połączeniu z naszą wiedzą zawsze daje nam gwarancję sukcesu.
Rzemieślnicy, którzy kiedyś radzili sobie bez problemów z otwieraniem większości marek pojazdów niejednokrotnie teraz albo próbują nieskutecznie otworzyć zamek samochodowy albo w sposób inwazyjny otwierają auto co naraża klienta na dodatkowe koszta i stratę czasu aby przywrócić funkcjonalność auta do stanu poprzedniego.
Producenci pojazdów samochodowych stosują coraz to nowsze zabezpieczenia przed niepożądanym otwieraniem auta, ale dzięki temu, że działamy jako zrzeszona grupa i wymieniamy się informacjami co do sposobów otwierania jest nam dużo łatwiej pokonać trudności niż pojedynczym osobom.
W swojej karierze nie mieliśmy jeszcze przypadku nie otwarcia auta.
Dlatego przed dokonaniem wyboru warto zastanowić się w czyje ręce powierza się auto.


 

O firmie | Oferta | Porady | Współpraca | Kontakt